Pokoje

Nabízíme ubytování v šesti dvoulůžkových pokojích a dvou třílůžkových. Každý pokoj má sociální zařízení, televizi, wifi. Parkování je možné přímo před penzionem( 3 parkovací místa),nebo v přilehlých ulicích bez poplatku. MHD se k nám dopravíte linkou č. 9, zastávka je 150metrů od penzionu. Penzion a restaurace U Kohoutka se nachází kousek od centra starého města Pardubic.10min chůze.

Sportovní vyžití

V Pardubicích jsou krásné a dlouhé cyklostezky. Možnost veřejného bruslení na zimním stadionu. Pardubice hrají tipsport extraligu v ledním hokeji, takže se můžete jít podívat na hokej. Harmonogram našich hokejistů naleznete ZDE. Nedaleko penzionu nalezneme aquapark, kde se můžete jít vykoupat, jezdit v tobogánu, ale i relaxovat a jít si zaposilovat. Velmi zajímavá je také Velká pardubická nebo například proslulá Zlatá přilba na kterou se jezdí dívat lidi z celého kouta ČR, ale i také ze zahraničí. Více informací Vám rádi sdělíme na recepci.

Okolí

Nedaleko Pardubic se nachází známá Kunětická hora. V okolí naleznete mnoho rozhleden, zámků, muzeí, golfová hřiště ....

Kulturní a zábavná místa

V Pardubicích naleznete Východočeské divadlo, hudební sbory, galerie a výstavní centra, muzea, kina, večerní kluby a mnoho dalších. Více informací ZDE.

Večerní život

Noční život v Pardubicích je velice pestrý. Veškeré dění se odehrává nedaleko našeho penzionu na Pernštýnském náměstí.

Kontaktujte nás

Restaurace & Penzion u Kohoutka       

Martin Krupička

+420 775 13 19 38

penzion@ukohoutka.cz


Zvětšit mapu